Apie mus

“MAI Baltics” – MAI CEE grupės narė  

„MAI Central Eastern Europe“ Ltd. (MAI CEE) yra didžiausia nepriklausoma draudimo brokerių bendrovė Rytų ir Centrinės Europos regione, sėkmingai konsultuojanti ir ginanti savo klientų interesus draudimo klausimais jau daugiau negu 20 metų.

Įvairiose šalyse MAI CEE klientų draudimo klausimais rūpinasi 20 grupės atstovybių įsikūrusių Rytų ir Centrinės Europos regione, bei Vidurio Azijoje: Rygoje, Vilniuje, Taline, Varšuvoje, Prahoje, Bratislavoje, Budapešte, Bukarešte, Zagrebe, Belgrade, Londone, Maskvoje, Kijeve, Tbilisyje ir šio regiono miestuose. Kartu MAI CEE priklauso didžiausiam pasaulyje nepriklausomų brokerių tinklui „Assurex Global“, kurio nariai aptarnauja grupės klientus už anksčiau minėtos teritorijos ribų.

Mūsų požiūris

„MAI Baltics“ buvo įkurtas 1998 metais, kompanijos pagrindinė misija buvo teikti aukščiausio lygio paslaugas ir modernius draudimo sprendimus mūsų klientams. Mes pasiekėme tai pritraukdami ir išlaikydami pačius talentingiausius draudimo specialistus ir sukurdami jiems pažangias sistemas ir produktus kad jie galėtų visą dėmesį skirti klientams.

Šis principas vis dar yra svarbus mūsų kompanijai. Žinios, kurias mes galime panaudoti klientų labui, yra pastoviai plečiamos, reputacija – pelnytai įtvirtinta, o specialistų komanda pasiruošusi išspręsti bet kokį draudimo ar perdraudimo galvosūkį.

Nepriklausomi siekiant geresnių paslaugų

Centrinės ir Rytų Europos regione veikia penkios tarptautinės draudimo brokerių įmonių grupės, tačiau „MAI CEE“ yra vienintelė nepriklausoma nuo įtakingų investuotojų, kur mūsų vadovų tikslas yra abipusis ilgalaikių santykių su klientu kūrimas, o ne ketvirtinė ataskaita.

Logistikos grandinės dalyvių draudimas

MAI CEE nuo pat susikūrimo ypatingai didelį dėmesį skyrė krovinių draudimo ir rizikų valdymo klausimams. MAI CEE valdo vieną iš didžiausių krovinių draudimo įmokų portfelį Rytų ir Centrinės Europos regione. Siekiant skirti išskirtinį dėmesį net mažiausiai kliento siuntai MAI CEE įkūrė savo grupėje krovinių draudimo skyrių, kuriame, kiekvienoje iš 20 šalių, dirba tik šios srities specialistai.

2005 metais MAI CEE siekdama supaprastinti krovinių draudimo procesą savo klientams sukūrė krovinių draudimo internetu sistemą „Marine Insurance Express“. Ir bendradarbiaudama su vienu iš didžiausių Europos krovinių draudiku „Groupama Transport“ pristatė ją Rytų ir Centrinėje Europoje veikiantiems vežėjams ir ekspeditoriams. Kartu bendradarbiaudama su „Lloyd`s“ sindikatus atstovaujančiomis agentūromis MAI brokeriai sukūrė vežėjų ir ekspeditorių draudimo dėl atsakomybės pagal Ženevos CMR konvenciją projektą, kurio tikslas pasiūlyti draudimo produktus visiškai apsaugančius kliento atsakomybę ir uždengiančius Lietuvos draudikų siūlomų identiškų produktų spragas.

Nuo 2008 metų “MAI Baltics” ėmėsi iniciatyvos kartą per pusmetį kiekviename didžiausiame Lietuvos mieste rengti seminarus, kuriuose supažindina su krovinių draudimo rinkos naujovėmis ir konsultuoja apie pervežimo metu krovinio savininko tykančius pavojus ir kaip nuo jų apsisaugoti.

Svarbūs faktai

    • MAI CEE yra stipriausias perdraudimo brokeris regione, dėka Rygoje įsikūrusios „MAI Re“.
    • „MAI Baltics“ draudimo brokerio paslaugomis naudojasi daugiau negu 1.000 klientų, tarp kurių galima rasti tokius žinomus vardus kaip „Rimi Lietuva“ ir daugelį kitų.
    • MAI CEE yra apdraudusi savo grupės įmonių brokerių civilinę atsakomybę 10.000.000 EUR sumai „Lloyd`o“ sindikate.