2015-ųjų Ruduo

Kvietimas

Autovezis4

Maloniai kviečiame Jus į kasmetinius „MAI Baltics“ mokymus autovežių įmonėms, skirtus aptarti pretenzijų reguliavimo subtilumams ir naujausioms CMR konvencijos taikymo tendencijoms.

Autovežiai tai ypatingas verslas. Tai nuolatinė kova su žalomis ir galvos sukimas dėl atsakomybės. Todėl šių mokymų tikslas yra aptarti pusę, kurio vairuotojai nemato – kaip elgtis gavus pretenziją, kokias teisęs turite įvykus įvykiui. Ir nesvarbu ar tai būtų tilas ar gaisras.

Taip pat aptarsime kokių dokumentų ir kodėl būtent tokių dokumentų reikia draudimo kompanijoms, o kurie nėra būtini. Kartu sužinosite, ką galima laikyti pretenzijomis ir kaip jas atmesti.

Tam, kad žala netaptų galvos skausmu ar nauju išbandymu Jūsų įmonei, nagrinėsime tikras gyvenimiškas situacijas, į kurias vežėjai jau buvo patekę. Gilinsimės į jų klaidas ir ieškosime būdų, kaip jų išvengti arba sumažinti jų žalą. Taip pat mėginsime suvokti kokį vaidmenį kiekviena ši detalė užima žalos reguliavimo procese ir kaip gali paveikti jo eigą.

Tokio pobūdžio mokymai rengiami antrą kartą. Pavasarį rengtos konferencijos klausė 20 vadybininkų iš 10 skirtingų įmonių, tarp jų mokymus teigiamai įvertinto 4 iš 5 didžiausių Lietuvos autovežių įmonių.