Projektai

Krovinių draudimas

Internetinė krovinių draudimo sistema – Marine Insurance Express. Tai yra sistema pirmiausia skirta ekspeditoriams – skirta greitai ir patogiai, bet kuriuo metu apdrausti krovinius.

Žalų reguliavimas

Derinant veiklos standartus ir reikalavimus MAI Baltics žalų departamentas yra patikimas partneris, turima vertinga patirtimi administruojant visų draudimo rūšių žalas: TPVCA, KASKO, CMR, BCA, Marine, krovinių, turto.

Autovežių atsakomybės draudimas

MAI CEE Bendradarbiaudami su stipriausiomis draudimo bendrovėmis sukūrėme vežėjų ir ekspeditorių draudimo dėl atsakomybės pagal Ženevos CMR konvenciją programą pritaikytą išskirtinai transporto priemonių gabenimu užsiimančiomis įmonėms.

Tarptautinis tinklas

Kruopščiai kurtas tinklas, seikiant užtikrinti, kad mūsų klientams, partneriams ir draudimo kompanijoms būtų suteikiamos aukščiausio lygio paslaugos – yra viena iš  MAI grupės stipriausių sričių.

Kibernetiniai įsilauželiai

MAI CEE draudimo grupė sukūrė draudimo produktą skirtą apsaugoti įmonės interesus kibernetinio įsilaužimo atveju. Įmokos prasideda nuo 450 EUR iki 500 000 EUR ir suteikia apsaugą įmonei siekiančią iki kelių milijonų dolerių.