Tarptautinis tinkas

Vienas regionas – vienas aptarnavimo lygis

MAI grupės istorija Centrinėje ir Rytų Europoje siekiau daugiau nei 20 metų taip suteikdama unikalią galimybę patneriams iš viso pasaulio pasiekti vietines draudimo rinkas per brokerį arba tiesiogiai. Joks kitas brokeris negali pasiūlyti tokio lankstaus tarptautinio tinklo.

Kruopščiai kurtas tinklas, seikiant užtikrinti, kad mūsų klientams, partneriams ir draudimo kompanijoms būtų suteikiamos aukščiausio lygio paslaugos – yra viena iš  MAI grupės stipriausių sričių.

Visi mūsų specialistai sklandžiai kalba keliomis kalbomis – anglų ir bet kuria kita Vakarų Europos kalba neskaitant jų gimtosios kalbos.

Tai padeda mums geriau suprasti mūsų partnerių poreikius. Mes suteikiame klientams pastabias akis ir ausis regione, kuriame jie vysto veiklą, suteikdami informaciją ir žinių apie regiono ypatybes, galimybes ir už jose slypinčias rizikas.

Vieningas požiūris

MAI tinklui priklauso 13 grupės valdomų ofisų išsibarsčiusių Centrinės ir Rytų Europos regione. Mes taip pat turime platų vietinių brokerių-partnerių tinklą. Nesvarbu ar Jūs bendrausite su MAI biuru ar su mūsų partneriais, Jūs visuomet galėsite tikėtis aukščiausio aptarnavimo ir paslaugų lygio.

MAI grupės tinklas siūlo įvariausių paslaugų paketus, tokius kurių pasiūlyti kartais negali net didžiausi brokerių tinklai.

Mūsų tinklo siūlomos paslaugos klientams:

  • Konsultacijos visų draudimo rūšių klausimais
  • Rizikos analizė
  • Dokumentų peržiūra
  • Derybos su vietiniais ir tarptautiniais draudikais
  • Draudimo polisų paruošimas
  • Polisų frontavimas (vietinių polisų, remiantis tarptautine draudimo programa išdavimas)
  • Žalų administravimas
  • Tarptautinių bei Pabaltijinių draudimo programų rengimas

Visi mūsų ofisai dirba vadovaudamiesi tais pačiais principais, kurie padeda užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę, kurios tikisi  mūsų partneriai iš Vakarų draudimo rinkų siekiantys išnaudoti Rytų ir Centrinės Europos regiono teikiamas glaimybes.

Talentingi specialistai

MAI grupė yra vienas iš pirmaujančių brokerių regione, kurios klientus aptarnauja  ypač talentingi ir profesionalūs specialistai.