Sritys

Statybų draudimas

Per ilgus darbo metus “MAI CEE” sukaupė neįkainojamos patirties nekilnojamo turto vystymo ir statybos draudimo srityje, dirbdama su kompanijomis ir investitoriais.

Sveikatos Draudimas

“MAI Baltics” kuria individualias  sveikatos draudimo programas, atsižvelgiant į  individualius įmonės poreikius. Mes siūlome platų portfelį privačių sprendimų, kurie leidžia darbdaviams prisidėti  puoselėjant darbuotojų  didžiausią turtą –  darbuotojo sveikatą.

Atsakomybės Draudimas

Atsakomybės rizika vis dar yra nepakankamai įvertintas ir nežinomas produktas daugelyje Centrinio Europos Regiono (CER) dalių. Tačiau, kaip ir kiekvienoje augančioje rinkoje, šis produktas procentine išraiška turėtų augti daug greičiau negu kitos standartinės draudimo kategorijos.

Perdraudimas

“MAI” sėkmingai kuria perdraudimo programas vietiniams draudikams Centrinės ir Rytų Europos regione pasitelkdamas į pagalbą specialistus iš Munich Re, Swiss Re, SCOR ir Hanover Re.

Transporto Draudimas

“MAI Baltics” patirtis ir gebėjimas dirbti tarptautinėje draudimo rinkoje leidžia parinkti plačiausią apsaugą mūsų klientų transporto parkui.

Komercinis Turtas

Jau 20 metų MAI sėkmingai konsultuoja savo klientus kuriant turto draudimo sprendimus pradedant nuo privačių klientų ar smulkaus verslo įmonių iki tarptautinių kompanijų ieškančių būdų, kaip aspaugoti savo investicijas regione.

Ekspeditoriaus atsakomybės draudimas

Tai draudimo apsauga apimanti įvairias ekspeditoriaus veiklos sritis: pradedant nuo atsakomybės už krovinį ar darbuotojų klaidas iki sandėlio operatoriaus atsakomybės ar fiktyvių vežėjų keliamo pavojaus..