Projektų programos

Draudimo projektai

MAI CEE Draudimo brokeriai yra sukūrę programas su daugybe projektų grupių visame pasaulyje suteikiant didelių privalumų ir mažų kainų draudimo paketus savo nariams.

Kas yra projektų grupės programa?

Projektų grupės programa yra sukuriama naudojant pirkimo galią žmonių su bendrais interesais, tokių kaip teisininkų asociacijų, nacionalinių ar regioninių prekybos tinklų klientų, mobiliųjų telefonų klietų, sporto asociacijų ir t.t., siekiant sukurti schemą, susijusią su jų bendrais interesais ar veikla kuri panaudoja jų bendrą pirkimo galią siekiant sukurti ekonominę galią kuri leistų programos kurėjui pridėti vertės tiek grupės nariams, tiek grupės organizatoriui. Tai neprivalo būti grynai draudimas, bet gali būti įskaitomos nuolaidos parduotuvėse\degalinėse\viešbučiuose, durininko paslaugos, sumažintos paslaugų kainos už santechnikų\elektrikų\statybininkų darbą: viskas priklauso nuo grupės poreikių.

Kodėl verta turėti projektų grupės programą?

Priežastys yra skirtingos kiekvienai grupei. Pasikartojančios priežastys komercinėms įmonėms yra siekimas sumažinti klientų maišymąsi, padidinti klientų susilaikymą, padidinti klientų išlaidas ir pritraukti naujų klientų. Nekomercinėms įstaigoms: priežastys yra padidinti narystės organizacijoje naudą: panaudojant tūkstančių narių perkamąją galią sumažinti kainas ir suteikti naujų prekių.

Didindami savo produkto ar paslaugos vertę siūlydami su draudimo produktu, tiek komercinės tiek nekomercinės įmonės gali panaudoti projektų grupės schemas sukurti (kartais labai ženklias) papildomas pajamas: schemos narys gauna naudos gaudamas prekes kitaip neteikiama kaina kaip individas o grupė\organizatorius pasilieka dalį sutaupytų lėšų.

Rūpinimasis savo nariais

Mūsų projektų grupių programos sujungia visus pasaulinių draudimo produktų privalumus su aukštu individualių paslaugų teikimo lygiu kuriuo MAI yra sukūrusi savo reputaciją

    • Palaikoma pasaulinių draudikų
    • Perdrausta vietinėje rinkoje kad atitiktų įstatyminius reikalavimus
    • Dedikuota\pasišventusi žalų pagalba
    • Lengvas įmokų apdorojimas/procesinimas
    • Veikimas be rūpesčių

Projektų grupės schemos kūrimas gali būti sudėtingas, bet MAI turi kompetencijos, kontaktų ir patirties jums padėti tai darant.