Transportas

Rinkos dinamika

Transporto priemonių draudimas sudaro beveik 60% negyvybės draudimo rinkos Rytų ir Centrinės Europos regione, tačiau rinkas paskutiniu metu išgyvena pokyčių laikotarpį.
Nauji įstatymai ir teismų praktiką, bei griežtėjantis bankų ir lizingo kompanijų reikalavimai transporto priemonių draudimui turėjo įtakos paklausos didėjimui, tačiau ekonominė sitaucija ir mažėjantys automobilių pardavimai ir pervežamų krovinių srautai verčia draudimo kompanijos konkuruoti dėl kiekvieno kliento.

Mūsų patirtis ir gebėjimas dirbti tarptautinėje draudimo rinkoje leidžia parinkti plačiausią apsaugą mūsų klientų transporto parkui.

Atstovybės ir parkai

„MAI CEE“ grupė viena iš pirmųjų regione pradėjo siūlyti unikalų transporto priemonių draudimą – sujungiant draudimo kainą kartu su perkamo automoblio kaina.

Klientas lieka ramus, jog jo naujas įsigytas automobilis bus apdraustas nuo pirmųjų metrų,  o automobilių gamintojo atstovas sukuria ne tik pridėtinę vertę, bet ir uždirba papildomų pajamų iš komisinio.

Tokia transporto priemonių draudimo formą gali būti patraukti ne tik naujų automobilių, bet ir naudotų transporto priemonių pardavėjams.