Komercinis turtas

Patirtis saugant investicijas

Jau 20 metų MAI sėkmingai konsultuoja savo klientus kuriant turto draudimo sprendimus pradedant nuo privačių klientų ar smulkaus verslo įmonių iki tarptautinių kompanijų ieškančių būdų, kaip aspaugoti savo investicijas regione. 2000 – 2010-aisias metais Vakarų Europos kompanijos Rytų ir Centrinės Europos regione investavo 130 milijardų eurų, iš jų MAI CEE grupė yra apdraudusi 12 milijardų eurų vertės komercinį turtą.

Komercinio turto draudimas

Komercinio turto draudimas apima įvairias sritis, praddant nuo turto draudimo ir baigiant verslo nutraukimo, nuomos praradimo arba atsakomybės draudimu. Tiesa, svabu paminėti, kad besivystančiose rinkose vietinių ir tarptautines kompanijas atstovaujanmių draudikų siūlomas apsauga yra labiau apribota negų jų kolegų iš Vakarų Europos siūlomi produktai. Todėl MAI CEE grupė sukūrė išlygas ir taisyklių papildymus sutartus su Centrinės ir Rytų Europos draudikais, kurias siūlo savo klientams norintiems apsaugoti savo investicijas Rytų ir Centrinės Europos regione.

Nuomininkų draudimas

Vienas iš išūkių su kuriuo susiduria komercinio turto Rytų ir Centrinės Europos regione savininkai – nuomininkų draudimas. Dažnai nuomininkai įsigija tik minimalų savo atsakomybės draudimas ir tai tik priversti patalpų savininko. Tai sukelia nereikalingų problemų žalos metu. Nuomininkai neturėdami draudimo mėgins apginti savo atsakomybę bylinėdamiesi su komercinių patalpų savininkais arba neturėdami verslo nutraukimo draudimo bankrutuos, taip palikdami skolas patalpų savininkui.

MAI CEE grupė sukūrė numoninkų draudimo programą:

    • Mes patariame, kokius punktus komercinių patalpų savininkui reikėtų įtraukti į sutartį su nuomininkais.
    • Taip pat patalpų savininko vardu tikriname ar nuomininkai tinkamai apdraudę savo atsakomybę.
    • Sukūrėme draudimo programą, pagal kurią patalpų savininkas gali palankiomis sąlygomis apdrausti nuomininkų atsakomybę.

Privačio nuosavybės draudimas

Net ir privačiam sektoriui siūlomas turto draudimas Centrinės ir Rytų Europos regione apima ribota apsaugą ir tik keli produktai iš ties suteikai „visų rizikų“ draudimą. MAI bendradarbiauja su bankais ir lizingo kompanijos rūpindamasi jų kredituojamo turto tinkama apsauga.

Kita problema su kurias susiduria privatūs asmenys norintys apdrausti savo turtą – didelės vertės vertybių draudimas. Ir šioje vietoje MAI yra sukūrusi produktus, kurie padės apsaugoti jūsų brangenybes, meno vertybes ir kitą didelės vertės turtą.

Kiekvienoje situacijoje mes bendradarbiaujame tiek su vietinėmis, tiek su tarptautinėmis draudimo kompanijomis siekdami surasti tinkamiausią sprendimą klientui.