Krovinių draudimas

Kas tai yra konteineris? Vieniems, tai – metalinė dėžė skirta užpildyti paletėmis. Kitiems tai – krovinys, kurį privalu laiku pristatyti į tašką B. Jūsų klientui tai – vertinga investicija, kurią patikėjo rūpintis Jums. Jei prekės arba įranga nepasieks gavėjo, pelną pakeis nuostolis. Taigi jei klientas jums svarbiausia, ar rizikuotumėte jo verslo ateitimi? Jūs galite atidžiai suplanuoti maršrutą, parinkti tik patikimus vežėjus, bet ar galite būti 100% tikri, kad numatysite visus pavojus? Kažin.

Nelaimės įvyksta, nepriklausomai nuo to, kaip atidžiai viską suplanuosite. Jų išvengti negalite, tačiau galite pasiūlyti klientui apsidrausti krovinį. Tai nepadės išvengti nelaimės, tačiau sumažins Jūsų kliento nuostolius iki minimumo.

Kodėl?Tai yra klausimai, į kuriuos atsakymų ieškoti nenori niekas.

Kaip?

Logistikoje niekas nelaukia. Kam laukti krovinių draudimo poliso 1 val. jei galite jį gauti per 10 min.? Užpildykite žemiau pateiktus klausimus:

powered by Typeform

Kur?

Jei turite klausim; visuomet galite kreiptis el. paštu


 

Krovinių komandos vadovas

Gediminas Daukša
Gediminas Daukša

Gediminas studijavo vadybą ir verslo administravimą Vilniaus Universitete. Įgijęs trumpos patirties “ERGO Lietuva” draudimo kompanijoje jis 2007-aisiais prisijungė prie “MAI Baltics” kolektyvo. Gediminas yra atsakingas už krovinų draudimo sistemos “MIE” plėtojimą Baltijos šalyse ir autovežių projekto plėtrą.

Gediminas sklandžiai kalba anglų, lietuvių ir krovinių draudimo kalbomis.

Susisiekite

Susisiekti

UADBB “MAI Baltics”
Laisvės pr. 3, LT-04215
Vilnius, Lietuva
Tel: +370 5 210 53 83